1-10 липня на Полтавщині відбувався Пластовий табір Еволюція, учасниками якого стали пластуни з Півдня, Сходу, Центру та Заходу України.

Здавалося б навіщо у 21 столітті навички виживання в дикій природі, в епоху глобалізму? Але все дещо глибше, мінмалізм та відповідальність, робота в команді, все це червоною ниткою пронизано через всі дні таборування

Кожен виклик — це вихід за зону комфорту, та перетворення її на свій ареал проживання, щоб знову кинути собі новий виклик, — так і гартується характер.

А вам пропонуємо переглянути як таборували пластуни під Кременчуком цього літа, дякуємо чудовому оператору Юрий Михайленко, завдяки якому можемо поділитися кадрами з цього дійства.

Еволюція 2019

🤔🌳🌲Здавалося б навіщо у 21 столітті навички виживання в дикій природі, в епоху глобалізму? Але все дещо глибше, мінмалізм та відповідальність, робота в команді, все це червоною ниткою пронизано через всі дні таборування🔔🏔Кожен виклик це вихід за зону комфорту, та перетворення її на свій орел проживання, щоб знову кинути собі новий виклик, так і гартується характер🇺🇦⚜️А вам пропонуємо переглянути як таборували пластуни під Кременчуком цього літа, дякуємо чудовому оператору Юрий Михайленко

Posted by Plast. Stanytsia Kremenchuk on Monday, August 26, 2019

Пласт Кременчук 

Share This