12 грудня 2021 року відбулася друга онлайн-Міжкрайова Пластова Зустріч організована Координаційним центром пластових груп в Европі, в якій взяли участь більше 40 пластунів з Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Канади, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, України, Фінляндії, Франції та Швеції.

Учасники мали змогу познайомитися за чашкою традиційного австрійського святкового пуншу за рецептом від Оксани Водотики, а також послухати неймовірно захоплюючу розповідь про свої мандри від Оксани Літинської.

Окрім того, дівчата європейського гуртка куреня Лісові Мавки провели Андріївські вечорниці, протягом яких всі мали змогу дізнатися більше про свою долю у наступному році.

Після того відбулася презентація та знайомство з куренями УСП/УПС по окремих “кімнатах” – для тих, хто шукає собі курінь або ж шукає партнерів до проектів. Дякуємо за участь куреням “Бунтарки”, “Буриверхи”, “Верховинки”, “Вовкулаки”, “Лісові Мавки”, “Лісові Чорти”, “Передові”, “Рутенії”, “Ті, що греблі рвуть”, “Чота Крилатих” та “Шостокрилі”.

Зустріч завершилась веселою ватрою під співи та гру від Андрія Спєха:)

Share This