Разом – сила! Сторінка подяки благодійникам

Пласт в Україні та світі щиро вдячний за Вашу фінансову підтримку! 28 лютого 2022 року Пласт запустив збірку коштів через PayPal на підтримку пластунів-військовиків, їх родин та потребуючих, що постраждали внаслідок російської війни проти України. We, Plastuny – Ukrainian Scouts – really appreciate your support! Many thanks to each volunteer! Ukraine will win! We are […]

Пласт у Польщі: Про аптечки IFAK і трохи про нашу діяльність

🇺🇦 24 лютого ми рушили з нашою діяльністю. Разом з ZHP та ZHR допомагали поселенню тих, хто утікав до Польщі, спакували до війська членів нашої організації, які покинули своє мирне життя в Польщі, і пішли воювати, але основну діяльність зосередили на якісному забезпеченні українського війська.

Майстер-клас з писанкарства пластунів Польщі

15 квітня 2022. У народі кажуть «Допоки люди пишуть писанки, доти буде світ, а коли перестануть, тоді світ скінчиться». Знали чи не знали про це наші учасники Майстер-класу з писанкарства, але допомогти довше існувати цьому світу, бо прийшли майже 70 осіб.

Пласт на Кіпрі підтримує Україну у війні за свободу

24 лютого 2022 року серце усіх українців в Україні та поза її межами завмерло. Лютий ворог підло напав на мирну квітучу Україну. В той момент, коли українці ще спали, росія почала обстрілювати житлові будинки столиці та інших міст нашої рідної держави. Так почалась страшна війна.

Пласт Польщі: Від першого дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну

Від першого дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну ми почали нашу діяльність. Сьогодні ми маємо більше сотні волонтерів у різних містах Польщі. Щодня забезпечуємо збір, сортування, закупівлю та передачу ліків і засобів особистого захисту для наших воїнів.

Пл.сен. Оля Кальбус, ЧХ, про нову “Книгу Вмілостей Пташат”

Ура! Це сталося! Понад 25 гніздечок пташат і не лише в Україні одержали свої “Книжечки здобуття вмілостей пташат”. Невеличка за розміром (формат А5) та змістовна, кольорова і цікава Синя книжечка під потужною надихаючою назвою «Я можу» належатиме пташаткові.

Друга онлайн-Міжкрайова Пластова Зустріч з нагоди акції Вифлеємського Вогню 2021

12 грудня 2021 року відбулася друга онлайн-Міжкрайова Пластова Зустріч організована Координаційним центром пластових груп в Европі, в якій взяли участь більше 40 пластунів з Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Канади, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, України, Фінляндії, Франції та Швеції.

Мирон Спольський та о. Ростислав Височан в ефірі програми “Добра розмова”

Про діяльність організації ПЛАСТ в Україні говоримо з о. Ростиславом Височаном, пластуном-сеньором праці, духовним опікуном Пласту Київської Архиєпархії УГКЦ, та Мироном Спольським, Головою Головної Пластової Булави.

Що таке Пластова «вірність Богові»: Пластун Іван Гривнак захистив магістерську роботу в Австрії

Пластова «вірність Богові» стала темою наукового дослідження в австрійському інституті поблизу Відня. В рамках магістерської роботи на факультеті теології ст.пл. Іван Гривнак дослідив в Інституті папського права в Хайліґенкройц питання релігійності пластунів.

16-17 жовтня 2021 у Мюнхенi відбулася Рада європейського гуртка куреня “Лісові Мавки”

16-17 жовтня 2021 у Мюнхенi відбулася Рада європейського гуртка куренів ч.20 УСП та ч. 38 УПС “Лісові Мавки”. Її учасницями стали Лісові Мавки з Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландів та Бельгії.

Юначки з гуртка «Сови майбутнього» (Вроцлав) поділилися враженнями від Рейду

Пл. прих. Катруся Качмар: Протягом 4 днів минулого тижня я брала участь у дев’ятому Рейді в горах, який був організований Пластом Польщі. У четвер, 13 жовтня 2021 р. мене мама завезла до будинку харцерів у Вроцлаві, де ми мали ночувати. Там були пластуни з різних міст Польщі, від молодшого юнацтва до старших пластунів. Деякі вже […]

Пластові табори у США 2021

Табори закінчуються, але спогади і пам’ятки тривають все життя! ст.пл.гетьм.вірл. Андрея Пенцак, Гр., Референт Преси Цього року Пластунам в Америці вдалося провести табори особисто, і вони успішно закінчилися! Таборовики та булави мали змогу разом і безпечно провести час в природі.