Вифлеємський Вогонь Миру мандрує Україною і вже зігріває серця у різних куточках нашої країни. Весь минулий місяць пластуни готувались до передачі Вогню тим, хто боронить нашу свободу на сході — збирали гостинці, теплі речі, листи та малюнки і таки зібрали рекордну кількість пакунків.

Дякуємо всім, хто долучився до цього збору, саме частинку вашого тепла і любові отримали хлопці і дівчата на війні.

Два дні тому команда пластунів вирушила на передову. Символічний вогонь миру передали в штабі командування ООС, близько двох десятків частин, блокпостів та опорних пунктів.

Вифлеємський Вогонь в першу чергу завжди передавався тим, хто не може бути вдома на Різдво, поряд зі своїми сім’ями, тож передача Вогню нашим воїнам — це дуже важлива місія для пластунів. Ми віримо, що тепло наших сердець через цей вогник буде зігрівати і радувати тих, хто далеко від рідних.

З початку війни участь у бойових діях взяли пластуни з різних куточків нашої країни і досі беруть участь, сьогодні з Вифлеємським Вогнем Миру звернулись до пластуна з Краматорська, Максима. Він впевнений, Україна переможе! І ми впевнені і докладаємо всіх зусиль, щоб Україна перемогла та розвивалась завдяки успіхам та досягненням нашої молоді.

Джерело: Пласт – український скаутинг

Share This