З 4 по 6 червня 2021 р. на пластовій оселі в Мриглодах Любицьких проходило пластове Свято весни “Опришки”.

Пластуни в Польщі дуже активно закінчують весняний період року 🌼

Свято весни – це циклічна подія, яка вперше відбулася в Польщі як Вишкіл практичного пластування у 2013 році поблизу Варшави (комендант Богдан Садовий).

З цього часу пластуни в Польщі до літніх пластових таборів готуються саме під час Свята весни. Пригадують навички практичного пластування, виживання у польових умовах, а перед усім інтегруються з пластунами з різних куточків Польщі і розпалюють в собі пластовий дух.

Через пандемію, дуже довгий час пластуни не мали змоги зустрітися вживу та провести спільно час. Завдяки пом’якшенню частини карантинних обмежень у Польщі, пластуни змогли нарешті зустрітися на природі, у великій компанії під час пластового Свята весни “Опришки” у Пластова оселя в Мриглодах Любицьких

Участь у цьогорічному Святі весни взяло як і юнацтво так і старші пластуни, пластуни сеньйори а також зацікавлені пластовою діяльністю.

Винятковим моментом була святкова Пластова ватра у якій взяли участь, окрім учасників Свята весни, запрошені гості м.ін. великий друг України та Пласту – druh Krzysztof Stanowski з люблінської мерії разом з дружиною – druhną Barbarą; парафіани грекокатолицької церкиви у Гребенному, пластові сім’ї з Ряшева та Кракова.

Вітальне слово до пластунів скерував також Генеральний консул України в Любіні (Konsulat Generalny Ukrainy w Lublinie) пан Василь Павлюк.

Щиро дякуємо усім за підтримку Пласту та пластової діяльності.

Найбільша подяка належна проводу акції, який доклав дуже багато зусиль та часу в організацію так масштабного заходу у такі непрості часи!

Ви великі МОЛОДЦІ 💙

Комендант: Ганнуся Тимець
в.о. коменданта (заступник): Христина Міщій
заступник коменданта з програми: Назар Сілецький
Бунчужна: Марта Берегуляк
Писар: Емілія Сокіл
Інтендант: Остап Бутилевич
Інструктор: Андрій Герасименко
Технічна підтримка: Стефан Сокіл

Проводу і учасникам бажаємо багато сили до організації та участі у чергових пластових заходах у Польщі та активного таборового літа!

СКОБ!

Джерело: Пласт Польща

 

Share This