Захід організовано з метою залучення нових членів до організації як дітей, так і дорослих. Матеріали презентації розповідали про мету Пласту, історію Пласту та розвиток Пласту в Європі і світі. Наголос присутнім на вірності Богові та Україні зробив член Пласт-прияту місцевий парох УГКЦ о. Іван Ядловський.

Під час заходу батьки довідались про наповнення та періодичність пластових занять для різних вікових груп дітей, однострої та мандрівки.

За роботу з юнацтвом в осередку відповідатиме голова пластового осередку в Ґожові Великопольському пл. сен. пр. Назар Яворський, ОХ, а за роботу з новацтвом член проводу осередку ст. пл. прих. Марта Городецька.

Тепле спілкування після презентації між організаторами та запрошеними дало підстави для розуміння, що створення повноцінної пластової станиці в Ґожові Великопольському не за горами.

Організатори висловлюють щиру подяку дирекції Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. та персоналу Filia muzeum Lubuskiego – Spichlerz за надане приміщення та технічне обладнання для презентації.

Джерело: Пласт Польща

Теги:
Share This