Минулої неділі у Харкові відбувся PlasTalks: Артем Жуков. Як писати так, щоб це побачили мільйони.

Артем Жуков — пластун, власник блогу про подорожі та натхнення Chili Pepper Production. У минулому веб-редактор газети “День” та інтернет-проекту Україна Incognita, співкоординатор офіційних акаунтів України та Адміністрації Президента України в соціальних мережах. Якось, влучний жарт його команди Ukraine / Україна в твіттері охопив півмільярда користувачів.

Понад 80 місцевих жителів прийшли поспілкуватися з Артем Жуков про ведення соціальних мереж, створення контенту, що привертає увагу та секрети успіху цікавого блогу. Артем розповідав жителям Харкова про власний досвід ведення соціальних мереж: від особистої сторінки до акаунту країни, говорили про те, як створювати контент, що привертає увагу та запам’ятовується та розкривали секрети історій, які дочитують до кінця.

PlasTalks — серія освітніх подій по всій Україні від Пласту. Надаючи можливість поспілкуватись з лідерами думок різних галузей, такі зустрічі надихають та приносять нові знання та досвід. Такі заходи відбуваються завдяки вашим пожертвам на Спільнокошті. Обов’язково приходьте на наші зустрічі в Києві, Полтаві, Дніпрі та Кропивницькому, що відбудуться у травні.

Пластовий портал

Share This