Табір «Space» — є одним із серії дитячих таборів, що організує і проводить Пласт – національна скаутська організація України за підтримки посольства Чеської республіки для дітей, що проживають у зоні проведення АТО в Донецькій та Луганській областях. Він проходив з 19 по 30 вересня на відпочинковій базі над Дністром в Уніжі на півдні Тернопільщини. Організували і перевели табір виховники — старші пластуни і пластунки Тернопільської станиці. Про те, як проходив «Space» і чим займались його учасники, можна дізнатися із записів таборової хроніки:

19.09.2017

Ми розпочали табір для дітей зі сходу України!
Вони вже встигли поділитись по гуртках та придумати цікаві назви. У нас є “Тушканчики”, “Білі тигри”, ” М’ятки”, “Пандочки” та “Кульбабки”. Гуртки виготовили власні прапорці, які настільки сподобались їм, що тепер вони постійно разом з ними!). Також, послухали цікаві гутірки, пов’язали вузли, пограли спортивні ігри та вивчили нові пісні. День закінчився запальною ватрою, де гуртки показали свою виставу-представлення, співали, танцювали та забавлялись! Сьогодні всі натхненні до нових звершень!

20.09.2017

Діти дуже швидко включаються у ритм табору! Кожен гурток вже стає справжньою командою, яка може з легкістю пройти квест на тімбілдинг.

22.09.2017

Ось така класна атракція є у нас в таборі;) Кожен може спробувати полазити на скелелазній стінці, яка є на території відпочинкової бази.


24.09.2017

Діти просто в захваті від занять, де можна зробити щось своїми руками! Всі проявляють свою творчіть, оригінальність та креативність. Ми вже встигли поліпити з глини, зробити картини із піску, сплести браслети з гайок, скласти орігамі та навіть написати писанки;)

26.09.2017

Вчора у нас був день різноманітних активітетів! Учасники табору могли спробувати себе у лицарських боях, стрільбі з лука, арбалета та у скелелазінні. Також діти мали дуже цікаве заняття з тактичної медицини, яке відбулось завдяки організації “Захист патріотів”. Дякуємо вам, за таку корисну працю!
А все закінчилось веселою ватрою, де хлопці змагались з дівчатами у різних творчих конкурсах:)

29.09.2017

Сьогодні у нас видався дуже насичений день! Учасники табору мали змогу спробувати свої сили у туристичному квесті. Діти проходили різноманітні лабіринти, поплавали на катамаранах, розпалили вогонь з трьох сірників та переправлялись по шнурку з однієї точки в іншу!

30.09.2017

В останній день ми побували на екскурсії у замку села Золотий Потік, через краєзнавчий квест дізнались багацько цікавих фактів про місто Бучач та закінчили розповіддями про місто Тернопіль. Закрили табір з посмішками на обличчях, хорошими спогадами, новими друзями та слізьми на очах!
До нових зустрічей:)

 Тернопільський Пласт

Share This