17-19 листопада в Україні відбулося одночасно три (!!!)  вишколи впорядників УПЮ — в Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці. У них взяли участь понад 60 учасників.

Тернопіль

У  Тернополі у Крайовому  вишколі впорядників ч. 166, який був переведений по легенді Woodbadge взяли участь 24 відважних скаутів-пластунів з різних куточків Тернопільщини. Вони проходили програму підготовки скаутмайстрів першого рівня WoodBadge training. (Така була легенда вишколу). А ще надіслали відеопривіт учасникам вишколів у Вінниці та Івано-Франківську:

Протягом цих днів учасники набиралися теоретичного та практичного досвіду, навчалися нового, ділилися своїми ідеями. Родзинкою вишколу стали неперевершені історії про всесвітній скаутинг та знайомство зі скаутмайстром з Малазії Зі-Лі Чаном. Під кінець вишколу новоспечені майбутні впорядники та гурткові провідники отримали відзнаку скаутмайстра – дерев’яну бусинку, підвішану на шкіряному шнурку (відповідно до легенди). Ця відзнака символізує знання та досвід, які вони отримали і отримають, будучи впорядниками юнацьких гуртків (асистентами скаутмайстра).

Вишкіл буде зараховано учасникам, які створять нові юнацькі гуртки і подадуть про це звіт коменданту цього вишколу. А ще їм потрібно буде влітку взяти участь у пластовому таборі в складі проводу.

 

Вінниця

18-19 листопада у Вінниці проходило два пластових вишколи: вишкіл впорядників УПЮ ч. 164 та вишкіл першої медичної допомоги. Ось відеопривіт від учасників КВВ УПЮ:

Крайовий вишкіл виховників ч. 164, що проходить у Вінниці, прийняв привіт від вишколу КВВ ч.166, що проходить у Тернополі (дякуємо, сила таки прийшла до нас 😏). Бажаємо гарного завершення вишколів КВВ ч.165 та ч.166!

Posted by Вінницький Пласт on Sunday, November 19, 2017

 

Івано-Франківськ

11-12 та 18-19 листопада 2017 р. Божого відбувався Крайовий (всеукраїнський) Вишкіл Виховників ч. 165, на якому навчали методи праці з пластовим юнацтвом (12-18 років). Учасники мали можливість прослухати близько трьох десятків гутірок (лекцій). З присутніми ділилися досвідом досвідчені пластові виховники та інструктори. Весела та невимушена атмосфера заохочували всіх до обміну секретами виховницької діяльності. Море нових знань, вражень, емоцій та знайомств – саме таким запам’ятається листопад 2017 для всіх, хто був причетний до КВВ ч. 165.

Булава видавництва та інформації ГПБ

Share This