Дорогі друзі, маю честь і приємність повідомити вам, що вийшло 88 число Журналу “Ї” – “світ чи сни Олега Яськіва” – промінентного львівського культрегера, мислителя і навіть трохи романтика, який осмислює свої стосунки не лише з Моцартом, Бетговеном та Гемінгвеєм, але й з Любов’ю, Бароко та Романтизмом Ці тексти є його доповідями, які супроводжували своєрідні синтетичні акції, пов’язані з кіно, музикою, поезією, які Олег Яськів періодично проводить в артистичному кафе “Штука” у Львові. Щиро рекомендую як не в паперовій, то у електронній формі: http://www.ji.lviv.ua/n88texts/N88-Yaskiv.htm — Тарас Возняк, головний редактор журналу «Ї».

 

Пл. сен. Олег Яськів, ЛЧ — директор Центру Митрополита Андрея Шептицького, доктор технічних наук, громадський діяч, один із засновників та співучасників відродження Пласту — Національної скаутської організації України.  

Олег Яськів є засновником і керівником першого і найбільшого у Львові Кіноклубу (1997-2016), а також засновником і головним редактором сайту «Простір кіно», займався науковою роботою у Фізико-механічному інституті Національної академії наук України, а протягом останніх кількох років працював на посаді заступника директора з наукової роботи Інституту.

Фото з фейсбук-сторінки Олега Яськіва

Share This