Рішенням Пленуму Головної Пластової Булави від 19 вересня 2020 року на подання Булави Головної Булавної УПС:

  • Надано 1-ше відзначення УПС – Орден Святого Юрія в золоті – пл. сен. кер. Маркові Бею, ЛЧ, за довголітню керівну, виховну та іншу видатну діяльність у Пласті, а саме: організацію протягом понад 20 років юнацьких прогульок на Писаному Камені; організацію безкоштовного будівництва моста, власноручну побудову доріг та водних і електричних мереж на оселі Писаний Камінь; організацію і переведення юнацького табору на роверах із Пітсбургу до Вашинґтона; постійну сумлінну і взірцеву працю в станиці, на таборах, у КПСі та активну роботу в громаді.
  • Надано 2-ге відзначення УПС – Орден Вічного Вогню в сріблі – пл. сен. дов. Нестору Шусту, СМ, за визначну, згідну з пластовою ідеологією, діяльність поза Пластом, а саме: за тривалу невтомну повну опіку важкопораненого майданівця у своєму домі – лікування, догляд, реабілітацію, кошти.
  • Надано 2-ге відзначення УПС – Орден Святого Юрія в сріблі – пл. сен. пр. Ігореві Непийводі за керівну, виховну та іншу видатну діяльність у Пласті, а саме: за заснування і розвиток Пластової групи та заснування крайової організації Пласту Австрії, за активну організаційну допомогу в переведенні пластових таборів, акцій та заходів осередку Пласту у Відні, регулярну виховну працю з новацтвом упродовж п’яти років.
Share This