XXті Збори КУПО відбудуться у Мюнхені від 30-го жовтня до 3-го листопада, 2019 р. Лист-повідомлення Головна Пластова Булава видала у вересні 2018 р. і повідомила всіх пластунів на мережевій сторінці ГПБ. Діє організаційний комітет, котрий очолила  пл.сен. Оксана Микитчак, ПС з Німеччини, a верифікаційно-мандатну комісію очолила пл.сен. Рома Зубенко, Гр.

Статут КУПО точно подає реченці для делегатів і підготовчих комісій КУПО, як і Правильник нарад  комісій ХХ-их Зборів КУПО, (котрий був затверджений пленумом ГПБ на початку лютого).

1 рік перед Зборами                                                  до 30 жовтня, 2018 р.

            Стаття V т.7 – Звичайні Збори скликає Головна Пластова Булава, повідомляючи про це всі членські організації щонайменше один рік  перед Зборами.

Стаття V т.7б — Головна Пластова Булава скликає потрібні комісії (підготовчі) за один рік перед Зборами (окрім Номінаційної — це скликає ГПР).

……………………………………………………………..

4 місяці перед Зборами  (120 днів)                          3-го липня, 2019 р.

            З Правильника нарад комісій ХХ-их Зборів КУПО всі пропозиції та резолюції треба здати до того часу голові кожної комісії (крім номінаційної комісії).

……………………………………………………………..

3 місяці перед Зборами  (90 днів)                                   2-го серпня, 2019 р.

            (а) Остаточний порядок нарад ГПБулава проголошує за три місяці перед Зборами.

Згідно зі Статутом, Стаття V т.7б  жодні нові справи не можуть бути прийняті до порядку нарад під час Зборів.

(б) З правильника парад комісій ХХ-их Зборів КУПО і Статуту КУПО: Резолюційна Комісія пересилає всі рішення, що мають вплив на ідейну єдність та устроєву подібність не пізніше, як за три місяці перед Зборами. Головна Пластова Булава публікує ці резолюції 75 днів перед Зборами КУПО. Звертаємо увагу,  що це лишень відноситься до резолюцій, які мають вплив на ідейну єдність та устроєву подібність.

            (в) Розчислення країн                                                                   2-го серпня, 2019 р.

            Стаття V т.13Членська організація, що не сплатила своїх дотацій або інших фінансових зобов’язань для Конференції за час від останнього КУПО до кінця року, що попереджає рік, в якому відбуваються Збори, втрачає право голосувати на Зборах, хіба що перед Зборами Головна Пластова Булава продовжила реченець заплати цих дотацій чи інших зобов’язань.

Дату 2-го серпня, 2019 подаємо, щоби дати діловодові фінансів досить часу виготовити остаточний звіт і пропонований бюджет для підготовчої фінансової комісії ХХ Зборів КУПО.

Пригадуємо, що резолюція з ХІХ-их Зборів КУПО потверджують постанову ХVIII-их Зборів КУПО, що членський внесок до ГПБ від кожного члена краю залишається надалі в сумі US $5.00 на рік окрім:

(a)  Польща — членський внесок до ГПБ від кожного члена буде 3.00 USD за 2017, 2018 і 2019 р.

(б)  Україна — членський внесок до ГПБ від кожного члена буде такими 2017 р. – $1.30 USD, 2018 p. – $1.50 USD  і 2019 p. – $2.00 USD.

………………………………………………………………

75 днів перед Зборами                                                       17-го серпня, 2019 р.

            З правильника нарад комісій ХХ Зборів КУПО — результати праці кожної комісії (окрім номінаційної комісії) пересилає до ГПБ не пізніше, ніж за 75 днів перед Зборами КУПО.  Це означає — всі резолюції.

…………………………………………………………….. 

60 днів перед Зборами                                                       1-го вересня, 2019

            Статут КУПО, Стаття V т.14 iii – номінаційна комісія: кожна членська організація може до 60 днів перед Зборами подати на руки голови Комісії свою повну листу кандидатів.

з правильника нарад ХХ Зборів КУПО — Головна Пластова Булава публікує всі результати роботи комісій не пізніше, як 60 днів перед Зборами.  (Резолюції про ідейну єдність та устроєву подібність публікуються скоріше — 75 днів перед Зборами КУПО).

…………………………………………………………….. 

 45 днів перед Зборами                                             16-го вересня, 2019

            Статут КУПО, Стаття V т.14 іv – Остаточну листу (чи листи) кандидатів нового проводу Головна Пластова Булава розсилає до членських організацій не пізніше, як за 45 днів перед

Зборами.  Під час Зборів номінаційна комісія може доповнити тільки вакантні пости.

……………………………………………………………..

 

Share This