3-4 листопада 2018 року, у м. Козова, з нагоди відзначення 100-річчя Листопадового чину і проголошення ЗУНР для членів громадських організацій проходить захід «Листопадовий зрив – 2018». Століття. Рівно стільки часу минуло з тих пір, коли тисячі українських патріотів вперше за багато років встановили українську владу у Львові та ряді інших міст Галичини. Ці події увійшли в історію, як першолистопадове повстання – Листопадовий зрив.


Це традиційний пластовий захід, що вже дванадцятий рік поспіль збирає понад 200 учасників з усієї Тернопільської та сусідніх областей. На учасників, вже звично, чекає масштабна 5-годинна теренова гра з елементами історичної стилізації, яка перетворить нічне містечко на поле боротьби між трьома народами. Буде можливість поспівати українських пісень і отримати незабутні враження від пластової ватри. Учасники зможуть позмагатися у знаннях з історії в інтелектуальному змазі. Для всіх присутніх буде можливість взяти участь у історичному дискусі «Листопадовий зрив: вплив сторічної історії на сучасність». В рамках заходу відбудеться перегляд документально-ігрового фільму «Легіон. Хроніка УГА 1918-1919» режисера Тараса Химича.
Організатори: Тернопільська округа молодіжної організації «ПЛАСТ – НСОУ», управління сім’ї та молоді облдержадміністрації, Козівська районна державна адміністрація.

Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації

Share This