Вертеп-фест 2018 «Різдвяне диво з Харкова»

Україно, добрий вечір! )Нарешті! Ми чекали аж цілий рік, аби від хати до хати, від міста до міста нести радісну звістку Різдва Христового. Із усієї країни ми зібралися у Харкові – і разом з харків‘янами сьогодні розпочали Вертеп-фест 2018! Ми підготували вертепи, що об'єднали традиції та сучасність, і протягом тижня ми разом покажемо понад 100 виступів у 12 областях України.Цього року маємо намір завести 50 тисяч знайомств і нових друзів! Тому не вагайтеся і приходьте з колядками, щедрівками, Маланкою до наших осередків та запрошуйте наші вертепи у свої організації та домівки!У ці святкові дні ми будемо нести в оселі різдвяне диво, українські традиції та добрий настрій. Тож відчиняйте двері – колядники ідуть!Христос народився!#уал_вертеп_2018 #уалвертеп #різдворазом #академіялідерства

Posted by Українська Академія Лідерства on Saturday, January 13, 2018

Львівський осередок “Пласту” взяв участь у фестивалі вертепів у Харкові, який відбувся 13-14 січня.

“Поїхав на вертепФест у Харків поколядувати”, – написав у фб станичний Матвій Дух і поділився світлинами.

Парад вертепів у центральній частині Харкова відбувається вдруге. Впродовж двох днів, 13-14 січня, вертепні колективи з усієї України виступали в держустановах, дитячих лікарнях, військових шпиталях. Свідками дійства стали також пасажири метро та відвідувачі торгово-розважальних центрів. У неділю, 14 січня, колядники з усієї України хором заспівали “Нова радість стала”.

“Хоч надворі холодно сьогодні, та місто поринуло в дуже позитивну атмосферу! Величезна радість бути співтворцями того, що наповнює вулиці Харкова правдивим різдвяним настроєм, дарує справжню радість та відчуття єдності жителям, гостям міста (бачили б ви хоча б ті гарячі очі та посмішки сотень дітей, дорослих, літніх людей вздовж Сумської та на Майдані Свободи під час вертепної ходи!)”, – ділиться враженнями голова Української Академії Лідерства, пластун Роман Тичківський.

“Найкрутіші пластуни живуть у Харкові. Вони там крутіші навіть за львівських”, – пише в фб пластунка Оксана Пужаковська (хмм… — ред.), – Є дві юначки, які щотижня їздять на сходини з області 120 км в один бік. Оце мотивація”.

Ще трішки фото для настрої. Різдвяні свята тривають:)

“Незабутні та найтепліші спогади залишились про зимовий ВертепФест 2018 у Харкові”, – резюмував в фб Матвій Дух. Цікаво чи бувають літні ВертепФести?

 

Відео Української Академії Лідерства

Львівський Пласт

Share This