Коли діти обділені батьківською увагою, турботою, любов’ю, вони напевно мають якісь свої мрії і сподівання. Дива стаються не тільки у день Святого Миколая чи у Новорічну ніч. Все відбувається несподівано, коли найменше цього чекаєш…
Дітям подобається робити щось нове і цікаве, а ще вони щасливі, коли до них приходять нові гості. Для діток із школи-інтернату у с. Микуличині, що на Івано-Франківщині маленьке свято створили  бучацькі пластуни та волонтери.

Ст. пл. Оксана Дутка, Ls поділилась своїми враженнями від поїздки:

«Для нас це було головним обов’язком – подарувати діткам свято. В першу чергу ми передали Вифлеємський Вогонь Миру, як символ єднання всіх християн в часі Різдва Христового, щоб цей вогник сповнив серце кожної дитини радістю, миром, добротою, вірою і надією.
Я намагалася пояснити вихованцям закладу, хто такі пластуни і в чому наша особливість, а також разом з дітьми ми поринули в атмосферу танців, ігор та неймовірних вражень. Ці дітки також і нас навчили дві самодіяльні гри, якими вони бавляться з вчителями.
Ці щасливі моменти спілкування і спогади про цю поїздку залишаться в моєму житті назавжди: згадуючи щирі посмішки цих діток, я зрозуміла, що недарма почала займатися волонтерством.

Радісні емоції переповнювали всіх, хто приїхав до дітей. Вони прийняли нас із відкритими обіймами і блиском у очах, саме завдяки цьому ми змогли подарувати їм справжнє свято.

Добрим бути просто. Творіть добро просто так, не чекаючи нічого взамін. Дарувати «щось» набагато приємніше, ніж отримувати самому».

Це вже не вперше бучачани відвідали діток із школи-інтернату у с. Микуличині.

Організатори дякують всім, хто долучився до такої доброї акції, зокрема пластунам Оксані Дутці, Зоряні Барановській, Любі Крупі, Олі Сагайді, Дарині Стрілецькій, Віті Крамар, Віці Стойків за прекрасну організацію, Наталі Саранчук, Наталі Крупі, Тетяні Деці, яка допомогла організувати збір в аптеці «Калина», родинам пластунів за кошти на подарунки, іграшки та дитячі речі, мешканцям Бучача, фабриці Св. Миколая та Олені Кравчук за дитячі речі, Ігорю Самборському за організацію поїздки, Володимиру Вікарчуку та Станіславу Барановському за подарунки для дітей.

Бучацький Пласт

 

Share This