Сашко Аргат, журналіст 5-го каналу: “Ми продукуємо амбітні патріотичні особистості, які можуть прислужитися війську”

Олександр Аргат може зі знанням розказувати про українську армію, адже як журналіст 5го каналу вже давно працює у військовій темі. Крім того Сашко засновник Українського Мілітарного Порталу, який за час існування заслужив значного авторитету. Про проблеми війська і свій шлях до журналістики розказав пластун Сашко Аргат.  Сашко, ти пластував у Кіровограді, розкажи як прийшов до […]

Степан Шишка, перший військово-морський аташе США в Україні: “Пласт вчить людину використовувати можливості, які дає їй життя!”

Інтерв’ю з пл. сен. Степаном Шишкою, ОХ про пластування та роботу на морському флоті США. Ця розмова записана після КУПО у Вашингтоні у липні 2013 р. Стилістика розповіді максимально збережена.

Прес-аташе Посольства США пл. сен. Ярина Ференцевич: “Далі стараюся щодня зробити пластове добре діло”

20 серпня 2013 року в обов’язки нового прес-аташе посольства США в Україні вступає вихованка Пласту, пластунка сеніорка Ярина Ференцевич з куреня «Ті, що греблі рвуть». Вірлиця, яка із 6 років і дотепер активно пластує, зокрема в якості новацької та юнацької виховниці, референта виховників станиці Нью-Йорк, коменданта табору «Школа булавних».