“Час пригод” – табір, організований в середині вересня львівськими пластунами за фінансової підтримки Посольства Чехії в Україні для дітей з Луганської області. Його учасники, які прибули з Новоайдару, Кремінної та Станиці Луганської протягом десяти днів насолоджуватись краєвидами пластової оселі Сокіл у Карпатах, мандрували, грались, змагались, відвідували цікаві заняття і забавлялись при ватрі.

Це вже 6-й подібний табір у цьому сезоні, який організували пластуни для дітей із “сірої” зони і районів, що постраждали від російської агресії. У результаті до таборування було залучено майже 300 дітей, хоч і були іноді різні перешкоди для їх участі.

Що Пласт пропонував дітям, які в більшості раніше нічого не чули про організацію? Відвідати інший регіон України, відпочити фізично і психологічно, познайомитися зі скаутингом, розвинути нові навички, просто відпочити і подорожувати, адже подорожі неймовірно розвивають!

Закінчився ще один табір для дітей з прикордонних зон сходу України. В його органіаторів і учасників — купа різноманітних емоцій, спогадів і вражень, а головне — відчуття виконаної дуже важливої місії.